Natural Colors 8N Açık Kumral Organik Saç Boyası

ÖZELLİKLER & FAYDALAR

·Natural Colors, organik içerik sertifikalı kalıcı saç boyasıdır.

·Saçınızı boyarken aynı zamanda saçınızın içten dışa güçlenmesine ve korunmasına yardımcı olur.

·Meyve ve bitkilerle hazırlanmış organik içerikli doğal özlerden oluşan eşsiz bir formüle sahiptir.

·Natural Colors, amonyak içermez ve solunum yolları rahatsızlıklarına neden olmaz.

·Natural Colors, petrokimya yağlarından elde edilen renk pigmentleri olan resorsinol içermez.

·Saçınızda daha canlı ve parlak sonuçlar elde etmenizi sağlar.

·Saçınızdaki beyazları mükemmel şekilde kapatır.

·İçeriğindeki E ve C vitaminleri ile saçın nem ve protein dengesini korumaya yardımcı olur.

·Düşük pH değeri sayesinde saç üzerindeki pul tabakasının daha iyi kapanmasını ve yeni rengin saçta daha uzun kalmasını sağlar.

·Ciltle dosttur. Ciltte tahriş benzeri sorunlar ve kaşıntı yapmaz.

·Alerjik ve hassas ciltler için daha güvenilirdir.

·Saçı boyarken saçın içini ve cildi de koruyarak renk değişimini sağlar.

·Natural Colors, meyve özlerinden gelen aroması sayesinde amonyak değil, hoş bir kokuya sahiptir.

BAŞARILI SONUÇLAR İÇİN

·Beyaz kapatmalarda moda renklerle birlikte mutlaka ana renk desteği alınız. Örneğin; 6RR rengini seçtiyseniz ve yoğun beyaz saçlarınız var ise aynı numaralı boyanın "N” Natural serisinden destek almanız gerekmektedir. Moda renk ile "6RR” ana rengi "6N” yarı yarıya colorfix ile karıştırınız. Kalan yarım boyaların, ağzını sıkıca kapatarak 3 aya kadar bir sonraki uygulamada kullanabilirsiniz.

·Saçınıza perma yaptırdıysanız Natural Colors boyayı kullanmak için bir hafta bekleyiniz.

·Boyalı saçlarınıza açık bir ton uygulamak istiyorsanız öncelikle açma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

·Saçlarınız omuz hizasından daha uzun bir yapıda ise, 2 kutu Natural Colors kullanmanızı öneririz.

·Saçlarınız güçlü ve kalın ise boya işlemi sonrasındaki bekleme sürenizi 5-10 dakika kadar uzatınız.

·Natural Colors kuru saça uygulanır, boya işleminden önce saçınızı taramanızı tavsiye ederiz.

·Saçınızı boyarken her zaman beyazların ağırlıklı olduğu bölümden başlayınız.

·Yüksek derecede fön ısısı vermeyiniz, orta derecede ısı kullanınız.

·Kullanım talimatları satın almış olduğunuz Natural Colors kutusunun içerinde bulunmaktadır. Uygulama esnasında talimatnamedeki adımları takip etmenizi öneririz.

 

UYGULAMA

·Natural Colors kutu içerisindeki ürünleri çıkarınız.

·Color Gel ve Colormix’i metal olmayan (cam, plastik gibi) bir kaseye boşaltınız.

·Mükemmel bir karışım elde etmek için homojen bir jel kıvamı elde edinceye kadar bir fırça yardımı ile karıştırınız.

·Karışım hazırlandığı anda uygulanmalıdır.

·İlk defa boya işlemi gerçekleştirecekseniz hazırladığınız karışımı öncelikle diplerden 2cm bırakacak şekilde boyayı eşit şekilde uygulayıp 15 dakika bekleyiniz.

·Boyalı saçlarda, uygulama işlemine önce diplerden başlayınız.

UYARILAR

·Baş derinizde tahriş, yara, herhangi bir kesik, yıpranma veya isilik varsa durum geçene kadar boya kullanmayınız.

·Organic Natural Colors’ı kesinlikle kaş ve kirpik boyamak için kullanmayınız.

·Ürün göze temas ederse bol su ile yıkayınız.

·Oksidan losyonunu ışık ve ısıdan uzak tutunuz.

·Natural Colors’ı başka bir ürünle karıştırmayınız.

·Karışımı kapalı şişe içerisinde bırakmayınız.

·Ürün karıştırıldıktan sonra 10 dakika içerisinde tüketilmelidir.

·Parafenilendiamine alerjisi olanlar Natural Colors’ı kullanmamalıdır.

·Natural Colors, bitkisel içeriklidir, alerji sorunu olanların alerji testi yapmalarını tavsiye ederiz.

·Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.


Yorumlar


  • leyla ispir

    ·Beyaz kapatmalarda moda renklerle birlikte mutlaka ana renk desteği alınız. Örneğin; 6RR rengini seçtiyseniz ve yoğun beyaz saçlarınız var ise aynı numaralı boyanın "N” Natural serisinden destek almanız gerekmektedir. Moda renk ile "6RR” ana rengi "6N” yarı yarıya colorfix ile karıştırınız. diye belirtilmiş. Küllü renklerdede bu gecerlimidir. ben saclarımı 6c ile ablamda 7c ile boyamak istiyor ve saclarımızda beyaz yoğun. Bu iki rengide kendi renklerindeki N serisinden karıştımalımıyız ? Ayıracagınız zaman için şimdiden teşekkür ederim. Selamlar.


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar Leyla İspir, Belirtmiş olduğunuz uygulama sadece beyaz saç uygulamalarında geçerlidir. Siz de beyazlarınız olduğunu belirtmişsiniz, saçlarınızdaki beyaz oranı ne ise, ona göre N serisi ile kullanmak istediğiniz moda tonu karıştırmanız gerekmektedir. Saçlarınızın beyaz oranı %30 ise, boyanın %30'u N serisinden olmalıdır. N serisi ile karıştırmış olduğunuz moda ton sonrası saç renginiz yine moda ton renginde çıkacaktır. Elbette ki kullanılan ana ton desteği çok ise, hafif kırılma olabilir. Sorunuz için biz teşekkür ederiz, daha detaylı bilgi için; 0212 324 29 63 numaralı telefondan Natural Colors ile ilgili teknik destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • yıldız egesoy

    merhaba.benim saçlarımın %70 i beyaz.ben 8N ve 7D yi karıştırabilirmiyim merak ettim.daha önce 8N ile byamıştım.onun üzerinde kötü olurmu acaba.iyi günler.


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar Yıldız Egesoy, Saçlarınızdaki beyaz oranına göre N serisinden destek alabilirsiniz. Saçlarınızın %70'i için beyaz olduğunu belirtmişsiniz. 8N'den %70, 7D'den %30 oranında karıştırarak kullanabilirsiniz, beyazlarınız kapanacaktır. 8N ile 7D'yi karıştırmanız sonucunda saç tonunuz 7.5 seviyesinde olacaktır. İki rengi karıştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Derya deniz

    Merhaba benim saçlarım koyu kahve beyaz yok boyada yok.Açık kumral olmasını istiyorum saç rengimin, hangi boyayı almam uygundur?Kolay gelsin


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar Derya Deniz, Saçlarınız doğal olduğundan boyalı saça göre rengin açılma şansı mevcuttur. Saçlarınız için koyu kahve demişsiniz, şayet 5 tonlarında ise, 8N Açık Kumral rengini saçınıza uygulayabilirsiniz. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Sumeyye er

    Merhaba dogal sacim koyu kestane.birkac ay once daha acik bi renge boyadim.su an diplerden kendi sac rengim cikti ve 7n renge boyamak istyorum bu durumda boyali sac mi boyanmamis sac rengi uygulamasini mi yapmaliyim. Kutunun uzerindeki uygulama da icindekilerden farkli .bilgi verirseniz sevinriim


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar Sümeyye Er, Söylediklerinizden tüm saça uygulama yapacağınızı anlıyoruz. Natural Colors'ı uygularken sizin prospektüste belirtilen boyalı saç uygulaması yapmanız gerekiyor. Önce saç boylarına uygulayın ardından prospektüste belirtilen zaman kadar bekleyin ve diplere uygulayın. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Beyza bijkan

    Merhabalar boya bulmak için çok uğraştım ve sizi buldum almayı dusunuyorum sacimi ilk defa boyuyacagim kumral rengini düşünüyorum ama doğal boyalar çabuk akar diyorlar bu dogrumu ve sacimi bu boyayla boyadigimda eski saç rengini kaybeder miyim tesekkur ederim


  • Beyza bijkan

    Benim saçim koyu kahverengi sacimi ilk defa boyuycam acik kumralla boyamayı dusunuyorum ama sac açma işlemi nasıl yani eski saç rengimi tamamen kaybetmek istemiyorum bilgi verirseniz sevinirim


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar Beyza Bijkan, Organic Natural Colors, organik ve bitkisel içeriği ile boyanın size ve saçınıza verdiği zararı en aza indirir. Saçınızı ilk defa boyayacaksanız Organic Natural Colors doğru seçim olacaktır. Renk koruyucu şampuanları kullanırsanız rengin çabuk akmasını durdurabilirsiniz (bu tüm boyalar için geçerlidir). Doğal saç renginizi hiçbir zaman kaybetmezsiniz, saçınız uzadıkça yine doğal tonunuz çıkacaktır. Şu an ki saç renginiz Koyu Kahverengi ise ve siz Açık Kumral renge dönmek istiyorsanız, arada 1 veya 2 ton fark olacaktır. Saçlarınız boyalı olsaydı açma işlemi yaptırmanız gerekecekti. Saçlarınız doğal olduğu için direkt olarak Açık Kahve'yi saçınıza uygulayabilirsiniz. 5N tonu sizin için uygun olacaktır. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • ezgi bayrak

    merhaba ezgi ben,benim saçlarım sarı ön kısımlarımda yanma ve kırılma var ondan ötürü bitkisel olarak bu boyayı kullanmk isiyorum ama nasıl bır etkı bırakacağından emin değilim hem bakım yapıyorum hemde maskeler uyguluyorum tekrardan yanma gşibi bir işlem olur mu diye soru işaretleri ile doluuyor kaafam??


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar Ezgi Bayrak, Organic Natural Colors, bitkisel ve organik içeriğiyle boyanın saçınıza verdiği zararı en aza indirir. Saçlarınızın yandığı ve kırıldığını belirtmişsiniz. Organic Natural Colors, yanmış ve kırılmış saçlarınızı onaramaz, ama Organic Natural Colors kullanmaya başlamanız ve devam etmeniz halinde boyadan kaynaklı yanma ve kırılmalar olmayacaktır. Yanmış kırık saçlarınızı Organic Colour Systems Revamp ile anında onarabilirsiniz. Bu linkten ürünü tedarik edebilirsiniz; http://www.10kozmetik.com/Organic-Revamp-Onarici-ve-Koruyucu-Bugday-Bakim-Yagi-150-ml,PR-786.html . Revamp'ı saçınıza uygulayın ve ardından Organic Natural Colors ile boyayın, saçlarınız hızlı bir şekilde toparlanacak, sağlıklı bir görünüme kavuşacak, tekrardan parlak ve canlı bir hale bürünecektir. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan teknik ekibimize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • TUBA SARITAŞ

    SAÇLARIMI LOREAL CASTİNG GLOSS 680 İLE BOYADIM ÇOK KOYU OLDU DAHA DOĞRUSU BENİM ÖNCEKİ SAÇ RENGİM AÇIKTI GÖZÜME KOYU GELDİ ŞİMDİ NATURAL COLOURS 8N AÇIK KUMRAL KULLANMAK İSTİYORUM UYGUN OLUMU SİZCE


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar Tuba Sarıtaş, Belirtmiş olduğunuz markanın rengine internet üzerinden baktığımızda Bronz Kahve rengi olduğunu görüyoruz. 8N kullandığınız bu renge göre 2 belki 3 ton açık renktedir. Saç boyası boyayı açmayacağından 8N ile boyadığınızda saç renginiz açık kumral olmayacaktır. 8N için önce saçınıza açma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Belirttiğiniz renk zeminine karşılık 6N kullanmanız bir sorun olmayacaktır. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan teknik ekibimize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Smy

    Merhaba, ben saclarimi ilk kez natural colors kizil tonlarinda boyamistim. Uzerinden aylar gecti artik boya akti. Bazi yerlerde turuncumsu bi renk kaldi. Simdi de saclarimi gozle gorulur derecede birkac ton acmak istiyorum. Acici kullanmadan hangi rengi uygulayabilirim saclarima ?


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar Smy, Belirtmiş olduğunuz bilgilerden şu an ki saç tonunuzu kestiremiyoruz. Açıcı kullanmadan boya uygulamak istiyorsanız, saç zemininizle aynı tonda veya bir ton açığıyla boyamanızı öneririz. Var olan saç tonunuzu açmak istiyorsanız açıcı uygulamanız ve ardından uygulamak istediğiniz açık ton rengi kullanmanızı öneririz. Boya, boyayı açmayacağından açıcı uygulamanız istediğiniz tona erişmenizde size yardımcı olacaktır. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan teknik ekibimize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • seliulusy

    merhabalar bu boyayı hamıleler kullanabilir mi ?


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar Seliulusy, Organic Natural Colors bitkisel ve organik içeri ile saç boyasının size ve saçınıza vereceği zararı en aza indirir fakat hiçbir saç boyası ne yazık ki %100 organik içerikli olamıyor. Biz müşterilerimize hamilelik döneminin ilk 4 ayında kesinlikle herhangi bir saç boyasının kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. 4. Aydan sonra mutlaka doktorunuza danışarak bizim ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • İLKNUR AĞA

    Merhabalar Loreal Excellence creme serisinden 6,35 Çikolata kahve boyadım saçlarımı altta doğal kumral rengim vardı fakat bu rengi sevemedim alışamadım yeni evlendim oturduğum civarda kuaföre güvenemiyorum şuan , bu rengi biraz daha açık kumral tonlara hangi renk ile elde edebilirim acaba , teşekkürler


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar İlknur Ağa, Belirtmiş olduğunuz bilgilerden saçlarınızın koyu kumral renginde olduğunu anlıyoruz. Saç boyası saçtaki boyayı açamayacağından 8N rengine ulaşmak istiyorsanız açma işlemi yaptırdıktan sonra bu renge geçebileceğinizi belirtmeliyiz. Dilerseniz 6N veya saçınızı yarım ton kadar açabileceğini düşündüğümüz 7N boyamızı kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için; 0212 324 3963 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Mine çetin

    Mrb benim ​saçlarim röfleli. Saç diplerim beyaz. Dip boya yapmak istiyorum​. Sizce hangi rengi almalıyım. 8N uygunmudur?


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar Mine Çetin, Saç uçlarınız gibi saç boylarınız da röfleli ise 8N size uygun olacaktır. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • TUBA SARITAŞ

    merhaba ben 6n ile 8n karıştırmak istitorum saçlarım 6 tonlarında boya var sizce uygun olurmu nasıl bir ren çıkar ortaya


  • Organic Natural Colors

    Merhabalar Tuba Sarıtaş, 6N ile 8N'i karıştırarak kullanırsanız saç renginiz 7 tonunda olacaktır. İki boyanın karışımını eşit yaparsanız 7N seviyesine gelir. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • srpl

    Merhaba, ürtiker atağı geçiriyorum.Bu süreçte boyanızı kullanabilir miyim.Tekrar alerjiyi alevlendiricek içeriğe sahip midir? teşekkürler,


  • Organic Natural Colors

    Merhaba, Konu ile ilgili yorum yapmamız doğru olmaz, doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz. İyi günler dileriz.


  • Özge Aksel

    Merhaba saclarim sari renk fakat ben diplerini acik bebek kumrali olsun istiyorum bu boya ile cok mu açık olur sariya donuk mu kalir orta kullu kumral mi daha iyi olur karar veremedim


  • Organic Natural Colors

    Merhaba Özge Hanım, saçlarınızın sarı olduğunu belirtmişsiniz, ancak burada önemli olan saçınızın nasıl bir sarı olduğu, dorelik barındıran bir sarı mıdır? ve kaç tonunda bir sarıdır bunlar çıkacak renk sonucunu etkileyen faktörler. Örneğin saçlarınız 11 tonunda dorelik barındırmayan bir sarı ise ve sizde küllü bir renk istiyorsanız 7N ile 7C'yi karıştırabilirsiniz. Dorelik var ise ve daha koyu bir sarı saça sahipseniz ise 8N ile 7C yi karıştırabilirsiniz. Detaylı bilgi için; 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Sibel güleç

    Merhaba benim saçım kumral garnierin küllü kumral ve elmas sayısını karıştırıp kullandım açık bakır gibi oldu şimdi 8 n ile boyasam olurmu 1 ay oldu boyayalı teşekkür ederim


  • Organic Natural Colors

    Merhaba Sibel Güleç, boyama üzerinden 1 ay geçmiş 8N ile boyayabilirsiniz. Ancak 8N küllü bir renk değildir. C serilerimiz küllüdür. Renk konusunda detaylı destek almak için 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Naz

    Merhabalar bakır-sari arasi olan sacimin dipleri cikti diplerim dogal rengi koyu kumral kahve tonlarinda bu boya ile boyasam nasil sonuc olur ?


  • Organic Natural Colors

    Merhaba Naz Hanım, boyamızın doğal saçta 2 ila 3 tona kadar açma etkisi vardır. Dipten çıkan doğal saçlarınızı 8N ile boyarsanız 2 3 ton açık bir renk elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 0212 324 39 63 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Esra Ökmen

    Merhaba, Saçım dore sarı, koyulaştırmak istiyorum, dipleri ise kumral, 8 N gibi açık kumral bir renk için sadece 8 N kullanmam yeterli mi, yoksa boya karısımı mı yapmalıyım? İlginiz için teşekkür ederim


  • Organic Natural Colors

    Merhaba Esra Hanım, koyulaştırmak için normal şartlarda tek başına 8N yeterli, ancak burada önemli olan saçınızın kaç tonunda dore sarı olduğu, çok açık bir sarı ise 8N boyandığından 8N den biraz daha açık bir renk olabilir. Ayrıca saçınız dore sarı olduğundan yıkama yaptıkça dore yansımalar olabilir, bilginize... Detaylı bilgi almak için 0212 324 39 63 numaralı telefondan teknik birimimize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Meltem Acarlı

    Merhaba. Saçlarım kestane rengi ve ben kumral yapmak istiyorum. 8N ile 7 N rengini karıştırıp boyasam nasıl bir renk elde ederim ? Doğal bir kumral olsun istiyorum. Biraz da açmak


  • Organic Natural Colors

    Merhaba Meltem Hanım, saçlarınız doğal yani boyasız ise Natural Colors saç boyaları 2 tona kadar açma sunmasına rağmen istediğiniz tonu elde etmeniz için yeterli değildir. Kestane rengi olan saçlarınız en az 3 tonunda demektir ve siz 7-8 tonlarına kadar çıkmak istiyorsunuz, bu durumda öncelikle saçlarınıza açma işlemi uygulanmalıdır. Natural Colors ile açma işlemi olmadan istediğiniz rengi elde edemezsiniz. Saçlarınız boyalı ise boya boyayı zaten açmamaktadır, o yüzden kuaförden destek almanız gerekmektedir. Detaylı bilgi almak için 0212 324 39 63 numaralı telefondan teknik birimimize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Ayse akcı

    Merhaba saçımın gerçek rengi küllü kahverengi ve saçımda ombre var soğuk sarı ve neredeyse platine kadar açılmış içinde dore yansımalar olmayan gri beyaz bir ombre ama ben bu ombreyi boyamak istiyorum kendim başarabilir miyim ne önerirsiniz


  • Organic Natural Colors

    Merhaba Ayşe Hanım, saçlarınız belirttiğiniz gibi griye yakın bir ombre olduğundan oldukça yıpranmış olmalı,boyadan önce bakım yapılmasında fayda var, aynı zamanda saçınızda farklı renk tonları olduğundan pigmentasyon çalışması yapılmalıdır. Kuaförden destek almanızı tavsiye ederiz. İyi günler.


  • Pelin arslanpay

    Merhaba saçlarımın %90 ı beyaz. Kuaförde boyatıyorum. Şuan küllü çok açık sarı. Kuaförde sarı istediğimde küllü bir sarı oluyor istediğim doğal sarıyı elde edemiyorum. 8N ve 9 N yi %70 %30 ölçülerinde kullansam dip beyazımı ve küllü gibi soluk beyaza bakan sarılarım kapanır mı? Teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim


  • Gülay

    Merhaba. En son saçımı Naturtint 7.7 Çikolata Kahve üzerine Natural Colors 7D Orta Altın Kumral ile boyamıştım. Beyazlarım iyice çıktı. 8N Açık Kumral boyanızı kullanırsam beyazlarım kapanır mı ve kutudaki sonucu elde eder miyim. Bu arada Eva Profesyonel in E line şampuan ve kremi rengin çıkmasını engeller mi


  • Naşide özdemir

    Fön ısı uygulamadan sadece bekletsek boya tutar mi


  • Organic Natural Colors

    Merhaba Pelin Hanım, 7 tonunun üzerindeki saç boyaları saçı açma şeklinde konumlandırıldığı için beyaz saçlarda 8 ve üzeri tonlarda beyaz kapatma elde edemezsiniz. 8 ve üzeri tonlarda ancak yansıma renk olarak o rengi alırsınız ama beyazlarınız kapanmaz. Detaylı bilgi almak için 0212 324 39 63 numaralı telefondan teknik birimimize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Organic Natural Colors

    Merhaba Gülay Hanım, 7 tonundan itibaren saç boyaları açma özellikli konumlandırıldığından dolayı beyazlarınız 8N tonu ile kapanmaz. Eva E- Line renk koruma serisi %40 oranında rengi daha uzun süre kalıcı kılar. Detaylı bilgi almak için 0212 324 39 63 numaralı telefondan teknik birimimize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


  • Organic Natural Colors

    Merhaba Naşide Hanım, daha önce boyanmış boyalı saçta ısı verme işleminizi uygulamayabilirsiniz. Ancak ilk kez boyanacak bir saç ve dip boya yapılacak bir saç ise diplere ve saçın tamamına ısı vermeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi almak için 0212 324 39 63 numaralı telefondan teknik birimimize ulaşabilirsiniz. İyi günler dileriz.


Yorum Yaz